510 666 575, 22 252 27 73

biuro@businessroomwarszawa.pl

ul. Grójecka 1/3, 02-019 Warszawa

Sale szkoleniowe i konferencyjne Warszawa

Do Państwa dyspozycji oddajemy 6 komfortowych sal wyposażonych w najwyższej klasy sprzęt potrzebny do przeprowadzenia konferencji, szkolenia czy też spotkania biznesowego ( ekran, projektor multimedialny, tablica ). Oferujemy sale szkoleniowe idealne dla kameralnych grup 6-8 osobowych jak również doskonałe do organizacji konferencji do 80 osób.

Nasze sale szkoleniowo-konferencyjne cechuje nowoczesna aranżacja, wysoki standard wykończenia, dostęp do światła dziennego, możliwość zaciemnienia, indywidualnie sterowana klimatyzacja oraz dostęp do bezprzewodowego internetu.

Na specjalne życzenie istnieje możliwość wyfposażenia Sali w laptopy, ekrany led, rzutnik folii, wizualizer HD, kamerę.

W zależności od zapotrzebowania naszego Klienta oferujemy różnorodny układ stołów i krzeseł.

 

Sala szkoleniowa Ustawienie teatralne Ustawienie szkolne ze stołami Ustawienie konferencyjne  
  Sale konferencyjne Warszawa - Ustawienie Teatralne Sale konferencyjne Warszawa - Ustawienie szkolne ze stołami Sale konferencyjne Warszawa - Ustawienie konferencyjne  

Sala szkoleniowa-

sala konferencyjna

nr 1  

do 50 osób do 43 osób do 29 osób Zapytaj o ofertę

Sala szkoleniowa-

sala konferencyjna

nr 2  

do 20 osób

do 12 osób do 12 osób Zapytaj o ofertę

Sala szkoleniowa-

sala konferencyjna

nr 3  

do 50 osób do 43 osób do 29 osób Zapytaj o ofertę

Sala szkoleniowa-

sala konferencyjna

nr 4  

do 50 osób do 43 osób do 29 osób Zapytaj o ofertę

Sala szkoleniowa-

sala konferencyjna

nr 5  

do 20 osób do 12 osób do 12 osób Zapytaj o ofertę

Sala szkoleniowa-

sala konferencyjna

nr 6  

do 20 osób do 12 osób do 12 osób Zapytaj o ofertę

 

Zapraszamy do korzystania z naszych sal szkoleniowo-konferencyjnych także po godz. 17:00.

Po godzinie 17:00 nasze sale szkoleniowo-konferencyjne wynajmujemy w rozliczeniu godzinowym, dlatego zapewniamy najbardziej atrakcyjną cenowo ofertę na rynku.

Sale szkoleniowe i konferencyjne Warszawa

Jeśli poszukują Państwo atrakcyjnej oferty na wynajem sal szkoleniowych w mieście Warszawa, zachęcamy do skorzystania z usług BusinessRoom. Nasze sale szkoleniowe stworzyliśmy z myślą o różnego rodzaju spotkaniach biznesowych lub formalnych, a także konferencjach i szkoleniach. Choć oferta wynajmu sal konferencyjnych w Warszawie jest bogata, jesteśmy pewni, iż nasze usługi spełniają wszystkie wymogi obiektu szkoleniowego. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami. Doskonałe warunki, świetna lokalizacja i pomoc w organizacji spotkania to, obok korzystnych cen, zalety wynajmu pomieszczenia w BusinessRoom. Sale konferencyjne muszą być usytuowane niedaleko stacji metra "Warszawa Centrum". Wymóg ten spełnia nasz obiekt zlokalizowany w biurowcu przy ulicy Grójeckiej znajdujący się w odległości 2 przystanków. Ponadto, sale szkoleniowe BusinessRoom usytuowane są w odległości niespełna 1,5 km od dworca kolejowego Warszawa Centralna. Lokalizacja to nie wszystko. Równie ważne jest skomunikowanie obiektu z pozostałą częścią miasta. BusinessRoom położony jest w dogodnym miejscu w otoczeniu linii autobusowych i tramwajowych. Obok budynku znajduje się też parking.

sala szkoleniowa warszawa centrum

Sale szkoleniowe w niewielkiej odległości od Dworca Centralnego Warszawa: wynajem sal szkoleniowych na korzystnych warunkach

Wynajem sali konferencyjnej w Warszawie nie jest łatwą sprawą, ponieważ poszukując właściwego rozwiązania na potrzeby biznesowe trzeba zwrócić uwagę na kilka aspektów. Do podstawowych należą oczywiście ogólne warunki panujące w pomieszczeniach, komfort i wyposażenie. Wszystkie te kwestie wzięliśmy pod uwagę, tworząc infrastrukturę idealną dla potrzeb przedsiębiorców i trenerów szkoleń. Sala konferencyjna w Warszawie zlokalizowana w komfortowym budynku powinna być przestrzenna i umożliwiać różne układy stołów oraz krzeseł. Warunki te odnajdą Państwo w naszych salach szkoleniowych. Ustawienie teatralne, szkolne czy konferencyjne to propozycje układów zapewniających dobry kontakt uczestników z trenerem w zależności od charakteru spotkania. Dysponujemy sześcioma salami o powierzchni 25 lub 50 m2. Dostęp światła dziennego, a także możliwość samodzielnego dostosowania klimatyzatora to gwarancja, iż szkolenie lub konferencja przebiegnie bez zakłóceń, a jej uczestnicy będą skoncentrowani na warstwie merytorycznej. Zapewniamy wygodne krzesła i możliwość zaciemnienia pomieszczeń.

Wynajem sali konferencyjnej - dobre rozwiązanie dla przedsiębiorców z Warszawy

Sale konferencyjne w Warszawie to popularne rozwiązanie pomagające przeprowadzić profesjonalne szkolenie czy spotkanie, jeśli nie dysponujemy własnym lokum spełniającym właściwe kryteria. Każda z sal szkoleniowych w BusinessRoom wyposażona została w tablicę z markerami, projektor oraz ekran. Zdarza się jednak, iż nasi klienci potrzebują dodatkowego wsparcia oraz sprzętu: na ich życzenie dodatkowo wyposażamy pomieszczenia w laptopy, kamery, rzutnik folii, wizualizer HD bądź też ekrany led. Są to sprzęty wysokiej klasy, w pełni sprawne i odpowiednio skonfigurowane. Nasze sale szkoleniowe znajdujące się w niewielkiej odległości od przystanku Warszawa Centrum to znacznie więcej niż pomieszczenia na wynajem w dogodnej lokalizacji. Do usług podchodzimy kompleksowo. Chcemy, by klient czuł się u nas dobrze i swobodnie i w każdej chwili mógł liczyć na naszą pomoc i wsparcie: techniczne, organizacyjne czy administracyjne. Pozostajemy do Państwa dyspozycji. Nasi klienci nie muszą się obawiać pozostawienia materiałów w sali, mogą też dostarczyć potrzebne materiały na dzień przed szkoleniem/konferencją.

Sale szkoleniowe i sale konferencyjne: Warszawa Centrum

Każdą salę konferencyjną w BusinessRoom cechuje estetyka, neutralna kolorystyka i profesjonalny umiar. Celem jest skierowanie maksymalnej uwagi uczestników szkolenia czy konferencji na wartość merytoryczną spotkania. Oczywiście także uczestnik głodny będzie zdekoncentrowany, dlatego zapewniamy catering. Smaczne ciastka oraz urozmaicony lunch wraz z wodą i stałym dostępem do ciepłych napojów to podstawa. Dodatkowo można zamówić smaczne przekąski czy kanapki. Korzystamy tylko ze szklanej zastawy. Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania lub wątpliwości dotyczące wynajmu sali szkoleniowej w BusinessRoom, prosimy o kontakt.

sala konferencyjna warszawa centrum
Sala spotkań na godziny